Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Generalna Diskusija o Danijelu

Ići dole 
+19
Bozo
Jagodica Bobica
Rina
SANDRA
$zmaj$
Seka
Cobanica - Mara
Baby
Raspolozena
CECA
Sani Armani
LUNNA
Mimica
Mile
Nevena
Maki
gonzo
Adella
Admin
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalna Diskusija o Danijelu   Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 EmptyUto Dec 16, 2008 9:39 am

santa
Raspolozena ::
mnoge nervira danijel,zbog svog ponasanja.sigurno zato sto nije prema svima dobar i umiljat kao mnogi vec decko ima svoj stav.covek fura svoj fazon i plus FENOMENALNO peva. cool

ma on jedno obicno govno podmuklo,iako ce pobijediti zbog namjestaljke,eno i Kismeta mu namiguje affraid .
Pedere ne mogu da smislim u zivotu,a mali je tipicno pederche a xa xa xa pusac
Nazad na vrh Ići dole
Raspolozena
Amater
Amater
Raspolozena


Ženski
Broj poruka : 130
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.10.2008

Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalna Diskusija o Danijelu   Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 EmptyUto Dec 16, 2008 5:53 pm

gonzo ::
santa
Raspolozena ::
mnoge nervira danijel,zbog svog ponasanja.sigurno zato sto nije prema svima dobar i umiljat kao mnogi vec decko ima svoj stav.covek fura svoj fazon i plus FENOMENALNO peva. cool

ma on jedno obicno govno podmuklo,iako ce pobijediti zbog namjestaljke,eno i Kismeta mu namiguje affraid .
Pedere ne mogu da smislim u zivotu,a mali je tipicno pederche a xa xa xa pusac

To je tvoje misljenje a ono me ne zanima.
Danijel super peva Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalna Diskusija o Danijelu   Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 EmptySre Dec 17, 2008 1:36 pm

santa Raspolozena,kurac me boli sta tebe zanima pusac ,ko tebe sta pita.

Nista protiv njegovog pjevanja,zaista lijepo pjeva,ali je u svemu drugom NULA pusac .
i jos jedno da znas,jebe mi se ko ce da pobijedi,sumadijski pederchic,ili splitski krivonogi ustasa,ili krmeljavi bugarin,ili muskobanjasta crnogorka,ili glupavi bosanac.

u svakom slucaju,ja sam tu da se zabavim,a ti mi se vise ne obracaj,i odjebi od mene! aplauz pusac
Nazad na vrh Ići dole
Raspolozena
Amater
Amater
Raspolozena


Ženski
Broj poruka : 130
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.10.2008

Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalna Diskusija o Danijelu   Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 EmptySre Dec 17, 2008 10:16 pm

Ja sam tu da navijam i navijam ZA DANIJELA JEL JE NAJBOLJI pobeda
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalna Diskusija o Danijelu   Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 EmptyČet Dec 18, 2008 9:52 am

gonzo ::
santa Raspolozena,kurac me boli sta tebe zanima pusac ,ko tebe sta pita.

Nista protiv njegovog pjevanja,zaista lijepo pjeva,ali je u svemu drugom NULA pusac .
i jos jedno da znas,jebe mi se ko ce da pobijedi,sumadijski pederchic,ili splitski krivonogi ustasa,ili krmeljavi bugarin,ili muskobanjasta crnogorka,ili glupavi bosanac.

u svakom slucaju,ja sam tu da se zabavim,a ti mi se vise ne obracaj,i odjebi od mene! aplauz pusac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Generalna Diskusija o Danijelu   Generalna Diskusija o Danijelu - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Generalna Diskusija o Danijelu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Generalna Diskusija o Ani
» Generalna Diskusija o Milici
» Generalna Diskusija o Kristijanu
» Generalna Diskusija o Jasmini
» Generalna Diskusija o Ivani

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Danijel Pavlović (23) Kragujevac-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions