Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Link ka novom forumu Dobro Dosli

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyČet Feb 12, 2009 6:39 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://operacijatrijumf.forumsr.com
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyČet Feb 12, 2009 7:02 pm

Administratore,zar misliš da je dovoljno da nam staviš pod nos ime foruma i mi trčke tamo ka stoka... pusac
Iznenadjuješ me. neverica
Mogao si kulturno da nas pozdraviš,jer smo ti lijepo poslužili na ovom forumu.. pusac

Za sve ima red...a ja ću ići đe je meni milo,neće me niko usmjeravati na ovakav način scratch
Isponašao si se ođe ka crnogorski konobari,koji bez stila i kulture otimaju turistima pare iz džepa na moru.. pale

Razmisli je li to lijepo..
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyČet Feb 12, 2009 7:44 pm

opet ovo ne radim da bih imao bilo kakvu korist kao sto je i nemam a tvoja dobra volja je dje ces da ides i koje ces forume da posjecujes.

iskreno nemam puno vremena za piskaranje, jer puno radim na uredjivanju novog
a ti se mani laprdanja i mog uporedjivanja sa nekim ili necim jer si puno sebi dao za pravo.

Razmisli ti lijepo prije nego otkucas sledeci post sta ces u njemu napisati
Nazad na vrh Ići dole
https://operacijatrijumf.forumsr.com
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 2:23 am

Super... Bravo admine ziveli Idem da zvirnem tamo Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Adella
Moderator
Moderator
Adella


Ženski
Broj poruka : 733
Lokacija : Srem Banat Bačka-tri srca junačka-Srbija
Datum upisa : 09.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 12:50 pm

gonzo prijatelju što si mi se tako rasrdio na novi forum confused

TRAŽIŠ ME ,A JA ČUKALA PO TEKSTATURI OPRAVLJANJUĆI KFORUM VB STARS Like a Star @ heaven I JEDVA ČEKALA DA POBEREMO

POHVALE aplauz SVE MI PRSTI OTEKLI PA SAD ČUKAM NOŽNIM tuzan sam A TI MI SE UVRIJEDI neverica celo neverica

NEMO DA SE POSLE SVEGA BAČIM ISPOD JEROPLANA affraid
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 1:57 pm

Admin ::
opet ovo ne radim da bih imao bilo kakvu korist kao sto je i nemam a tvoja dobra volja je dje ces da ides i koje ces forume da posjecujes.

iskreno nemam puno vremena za piskaranje, jer puno radim na uredjivanju novog
a ti se mani laprdanja i mog uporedjivanja sa nekim ili necim jer si puno sebi dao za pravo.

Razmisli ti lijepo prije nego otkucas sledeci post sta ces u njemu napisati


Poštovani administratore nezvaničnog sajta,

Način vaše komunikacije sa korisnicima je više nego nedopustiv.
Reči laprdanje i pretnje korisnicima, administrator domena nepoznate www adrese u Srbiji ne sme da koristi,a ukoliko se korisnik ne ponaša u skladu sa postavljenim regulama na istom,postoji način da se udalji.
Isti način udaljenja može se primeniti i prema Vama,stoga Vas molimo da se korektno ponašate,i želimo Vam uspeh u budućem radu.




adresa poznata administratoru
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 2:51 pm

Adella ::
gonzo prijatelju što si mi se tako rasrdio na novi forum confused

TRAŽIŠ ME ,A JA ČUKALA PO TEKSTATURI OPRAVLJANJUĆI KFORUM VB STARS Like a Star @ heaven I JEDVA ČEKALA DA POBEREMO

POHVALE aplauz SVE MI PRSTI OTEKLI PA SAD ČUKAM NOŽNIM tuzan sam A TI MI SE UVRIJEDI neverica celo neverica

NEMO DA SE POSLE SVEGA BAČIM ISPOD JEROPLANA affraid

Adella drago mi je da se trudite da napravite prikladan forum,ali se morate čuvati kao tim koji radi na izradi,i moderira forum, bilo kakvih komentara uvredljive prirode,jer treba da znate da je dovoljan jedan pritisak na tastaturi,da vam se ugasi sav trud,a argumenata ima dovoljno i sa predhodnog i ovog foruma.Prema tome samo lagano druže moj dobri,družićemo se naravno.Puno pozdrava!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 4:04 pm

gonzo ::
Admin ::
opet ovo ne radim da bih imao bilo kakvu korist kao sto je i nemam a tvoja dobra volja je dje ces da ides i koje ces forume da posjecujes.

iskreno nemam puno vremena za piskaranje, jer puno radim na uredjivanju novog
a ti se mani laprdanja i mog uporedjivanja sa nekim ili necim jer si puno sebi dao za pravo.

Razmisli ti lijepo prije nego otkucas sledeci post sta ces u njemu napisati


Poštovani administratore nezvaničnog sajta,

Način vaše komunikacije sa korisnicima je više nego nedopustiv.


Reči laprdanje i pretnje korisnicima, administrator domena nepoznate www adrese u Srbiji ne sme da koristi,a ukoliko se korisnik ne ponaša u skladu sa postavljenim regulama na istom,postoji način da se udalji.


Isti način udaljenja može se primeniti i prema Vama,stoga Vas molimo da se korektno ponašate,i želimo Vam uspeh u budućem radu.





adresa poznata administratoru



ti si jako smesan, da udaljis administratora sa njegovog sajta???lol bas bih voleo da vidim kako bi to uspeo da izvedes???www adresa kao prvo nije vezana za Srbiju a kakve si ti bljuvotine koristio na ovom forumu odavno si trebao da budes kaznjen, ovo ti je poslednja opomena i posle ovoga tvoja IP adresa bice banovana na svim mojim forumima i sajtovima.


Poslednji izmenio Admin dana Ned Feb 15, 2009 3:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://operacijatrijumf.forumsr.com
Nevena
Mala Zvezda
Mala Zvezda
Nevena


Ženski
Broj poruka : 262
Datum upisa : 15.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 5:20 pm

Ju al se zakuvalo.... Idem da vidim forum igrac
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 5:23 pm

Admin ::
gonzo ::
Admin ::
opet ovo ne radim da bih imao bilo kakvu korist kao sto je i nemam a tvoja dobra volja je dje ces da ides i koje ces forume da posjecujes.

iskreno nemam puno vremena za piskaranje, jer puno radim na uredjivanju novog
a ti se mani laprdanja i mog uporedjivanja sa nekim ili necim jer si puno sebi dao za pravo.

Razmisli ti lijepo prije nego otkucas sledeci post sta ces u njemu napisati


Poštovani administratore nezvaničnog sajta,

Način vaše komunikacije sa korisnicima je više nego nedopustiv.


Reči laprdanje i pretnje korisnicima, administrator domena nepoznate www adrese u Srbiji ne sme da koristi,a ukoliko se korisnik ne ponaša u skladu sa postavljenim regulama na istom,postoji način da se udalji.


Isti način udaljenja može se primeniti i prema Vama,stoga Vas molimo da se korektno ponašate,i želimo Vam uspeh u budućem radu.






adresa poznata administratoru



ti si jako smesan, da udaljis administratora sa njegovog sajta???lol bas bih voleo da vidim kako bi to uspeo da izvedes???www adresa kao prvo nije vezana za Srbiju a kakve si ti bljuvotine koristio na ovom forumu odavno si trebao da budes kaznjen, ovo ti je poslednja opomena i posle ovoga tvoja IP adresa bice banovana na svih mojim forumima i sajtovima.

Zaista mi je žao,ali
još jednom mi se obrati i bićeš priveden na informativni razgovor.Upravo kolege proveravaju na koji način plaćaš internet,i do kraja radnog vremena ću imati tvoj matični broj i kućnu adresu.Svi ste vi momci jaki na rečima kad tipkate od kuće,ali pošto si fizički dostupan,nemoj više da te upozoravam!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Muški
Broj poruka : 119
Datum upisa : 05.09.2008

Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli EmptyPet Feb 13, 2009 5:57 pm

samo ti proveravaj ali ti si dobio dozivotni BAN

na raspravu stavljamo tacku.
Nazad na vrh Ići dole
https://operacijatrijumf.forumsr.com
Sponsored content





Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty
PočaljiNaslov: Re: Link ka novom forumu Dobro Dosli   Link ka novom forumu Dobro Dosli Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Link ka novom forumu Dobro Dosli
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravila Ponasanja na forumu
» Rankovi na forumu po broju poruka
» GONZO SRECAN STO VISE NIJE SAM NA FORUMU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Veliki Brat All Star FORUM 2009 :: Veliki Brat All Star FORUM 2009-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions