Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mile
Amater
Amater
Mile


Muški
Broj poruka : 51
Godina : 64
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 12.09.2008

Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? Empty
PočaljiNaslov: Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?   Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? EmptySre Dec 17, 2008 10:51 pm

Do koje mere moze da ide bezobrzluk ili foliranje ? Licno bih te pitao Sonja devojko iz Sombora iz Vojvodine . Sramota .
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?   Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? EmptyČet Dec 18, 2008 10:07 am

zaista si u pravu,za svaku je osudu,ja iz montenegra(privremeno raseljen u brisel),znam svaki hit zvonka bogdana,bruka! affraid

trebao ju je neko pripalit sakom po glavi pusac mozda bi se sjetila
Nazad na vrh Ići dole
Sani Armani
Velika Zvezda
Velika Zvezda
Sani Armani


Ženski
Broj poruka : 629
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 09.09.2008

Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?   Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? EmptyPet Dec 19, 2008 5:24 pm

gonzo ::
zaista si u pravu,za svaku je osudu,ja iz montenegra(privremeno raseljen u brisel),znam svaki hit zvonka bogdana,bruka! affraid

trebao ju je neko pripalit sakom po glavi pusac mozda bi se sjetila


bravo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? Empty
PočaljiNaslov: Re: Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?   Nije znala pesmu Zvonka Bogdana? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nije znala pesmu Zvonka Bogdana?
» GONZO SRECAN STO VISE NIJE SAM NA FORUMU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Sonja Bakić (24) Sombor-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions