Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.

Ići dole 
+6
CECA
Raspolozena
BUTIK
Sani Armani
gonzo
Adella
10 posters

DANIJEL ILI JASMINA
1.Danijel P.
ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Vote_lcap10%ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Vote_rcap
 10% [ 1 ]
2.Jasmina M.
ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Vote_lcap90%ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Vote_rcap
 90% [ 9 ]
Ukupno Glasova : 10
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Adella
Moderator
Moderator
Adella


Ženski
Broj poruka : 733
Lokacija : Srem Banat Bačka-tri srca junačka-Srbija
Datum upisa : 09.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyUto Okt 28, 2008 4:29 am

Danijel zato što glumi zvezdu gospođe Marine
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyUto Okt 28, 2008 9:47 am

obadvoje pusac
Nazad na vrh Ići dole
Sani Armani
Velika Zvezda
Velika Zvezda
Sani Armani


Ženski
Broj poruka : 629
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 09.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptySre Okt 29, 2008 1:46 am

DZASMINA aplauz
Nazad na vrh Ići dole
BUTIK
Amater
Amater
BUTIK


Muški
Broj poruka : 178
Godina : 49
Lokacija : CRNA GORA
Datum upisa : 12.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptySre Okt 29, 2008 3:54 pm

Jasmina
Nazad na vrh Ići dole
Raspolozena
Amater
Amater
Raspolozena


Ženski
Broj poruka : 130
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.10.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyČet Okt 30, 2008 3:22 pm

Danijel iz Kragujevca je dobio (ne)opravdanu nominaciju od žirija Akademije Operacija trijumf, a druga nominovana, Jasmina iz Bihaća veruje u "teorije zavere". I dok je Danijel mirno primio odluku žirija da ga "iz vaspitnih razloga" nominuje, ali i direktora da ga ne spasi, Jasmina Midžić zvana "Džezi" (Jazzy) je planula i posvađala se sa Sašom Dragićem.

"Znala sam da me profesori neće spasiti, ne bi me nikada. Ako izađem odavde sledeće nedelje, sve ću da kažem", zapetila je Jasmina, dok su studenti u utorak, zajedno sa direktorom gledali nastup na Gala večeri. Na to joj je Dragić uzvratio: "Izvini, a otkud ti to znaš? I šta, ti sad kao nas ucenjuješ".

"Rekla bih vam, direktore, ali neću pred kamerama, pa posle da me montiraju", nastavila je Jasmina, ubeđena da je dobro pevala pesmu Nine Badrić "Takvi kao ti" i da nije bilo razloga za nominaciju. Ipak, priznala je i da Nina, koju Dragić jeste spasao, takođe nije zaslužila da ode na "vruću klupu".

"Jasmina sad ću otvoreno da ti kažem - Danijel i Nina su pevali tri puta bolje od tebe! Da, tebi se dogodio peh, nesreća, ali posle onog što smo čuli od tebe zaista nismo mogli da te spasimo. Kako da te spasimo, kad smo te čuli kako pevaš!? Danijel je kažnjen. On je pevao odlično, ali to što ga nismo spasili bila je kazna", rekao joj je direktor Akademije.
Dragić je potom svim studentima poručio da ubuduće više neće gledati kroz prste za neke "bubice".

"Ubuduće, ko mi dođe i kaže da želi da ide sa Akademije ili mu se ne sviđa pesma, lično ću mu pomoći oko spremanja stvari i otvoriću mu vrata Akademije. To više neću da tolerišem. Imali smo dva primera (Adnan i Nikola Sarić-Sajko), glupo je to što su hteli da urade, ali su naučili lekciju. Smatram da su dva primera dovoljno i ubuduće više to neću nikome da tolerišem. Ne sviđa ti se pesma i hoćeš sa Akademije? OK, idi ako hoćeš. Nemam više nerava za to", rekao je Dragić i dodao: "Dečije bolesti ste preležali".

Kako god da gledaoci budu glasali narednog ponedeljka, Danijel ne treba da brine za muzičku budućnost. Izvanredno je otpevao pesmu "Ima nešto u tom što me nećeš", iako su se iz dela publike čuli zvižduci, i pokazao da se na sceni najbolje oseća i da njome potpuno vlada.

A ni za tekstove ne treba da brine. Članica žirija Marina Tucaković je, na neke primedbe, da ako nastavi tako da se ponaša niko neće hteti sa njim da radi, poručila je Danijelu: "Ja hoću! Danijele, ništa nemoj da se brineš, imaš mene, niko ti drugi i ne treba".

Jasmina vozdrica cao cao
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyPet Okt 31, 2008 10:25 am

Jasminka VOZDRICA cao cao
Nazad na vrh Ići dole
Medena
pocetnik
pocetnik
Medena


Ženski
Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.10.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyPet Okt 31, 2008 2:58 pm

Jasmina
Nazad na vrh Ići dole
Bozo
Amater
Amater
Bozo


Muški
Broj poruka : 214
Godina : 57
Lokacija : srbija
Datum upisa : 12.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyPet Okt 31, 2008 4:02 pm

Prvo jasmina pa onda Danijel
Nazad na vrh Ići dole
Bond 007
pocetnik
pocetnik
Bond 007


Muški
Broj poruka : 14
Datum upisa : 31.10.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptySub Nov 01, 2008 4:04 am

Ovo cudoviste Jasmina vozdra si stvoru
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Super Moderator
Super Moderator
Maki


Ženski
Broj poruka : 379
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.09.2008

ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. EmptyUto Nov 04, 2008 3:35 pm

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty
PočaljiNaslov: Re: ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.   ISPADA  DANIJEL P.ILI JASMINA M. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KO ISPADA U POLUFINALU 4.1.2009.god ?
» JASMINA...UH...JASMINA...
» JASMINA POBESNELA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Operacija trijumf :: Ankete-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions