Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nikola Paunovic - Nastupi.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
$zmaj$
Amater
Amater
$zmaj$


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 33
Datum upisa : 16.10.2008

Nikola Paunovic - Nastupi. Empty
PočaljiNaslov: Nikola Paunovic - Nastupi.   Nikola Paunovic - Nastupi. EmptyPon Okt 27, 2008 8:36 pm

Nazad na vrh Ići dole
Raspolozena
Amater
Amater
Raspolozena


Ženski
Broj poruka : 130
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.10.2008

Nikola Paunovic - Nastupi. Empty
PočaljiNaslov: Re: Nikola Paunovic - Nastupi.   Nikola Paunovic - Nastupi. EmptyČet Okt 30, 2008 3:18 pm

Nikola Paunović jedini je student iz „Operacije trijumf” koga je žiri nominovao od samog početka šoua, a na protekloj gala večeri je, osim nominacije, doživeo pravi debakl.
- Nikola, ti za mene nikad nećeš biti zvezda - rekla je prilično okrutno članica žirija Marina Tucaković.
Publika je počeka da zviždi, a Nikola je bio šokiran.
- Niste u pravu - besneo je Nikola, a Marina je dodala:
- Daj Bože da nisam u pravu.
Te reči su izazvale još veći bes.
- Svakako da niste u pravu! - tvrdio je Nikola i nastavio:
- Meni ne treba ovo u životu, idem odavde, a na pitanje voditelja Milana Kalinića: „Zašto?”, rekao je:
- Ovo je zaista loš način ophođenja prema drugom čoveku. Mi smo na akademiju došli da bi naučili kako se postaje zvezda.
Da Marinino mišljenje ne poštuje publika, bar ona koja je te večeri bila u studiju, pokazalo se i kada su studenti dobili priliku da spasu kandidata.
- Glasajte za Nikolu! Nikola! Nikola! - vikala je publika iz petnih žila, i studenti su glasali i skoro jednoglasno pokazali da se ni oni ne slažu sa odlukom žirija.

Pocinje da me nervira
Nazad na vrh Ići dole
 
Nikola Paunovic - Nastupi.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ana ili Nikola
» Nikola ili Ivana
» IZLAZI 27.10. NIKOLA S. ILI ANDREA H.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Nikola Paunović (23) Kragujevac-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions