Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ispunio ocevu poslednju zelju

Ići dole 
+4
Jagodica Bobica
gonzo
Seka
Maki
8 posters
AutorPoruka
Maki
Super Moderator
Super Moderator
Maki


Ženski
Broj poruka : 379
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.09.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptyUto Okt 21, 2008 8:22 pm

Jedan od troje mladih Kragujevčana koji je ušao u „Operaciju trijumf“ Nikola Paunović, nekoliko meseci pred početak takmičenja doživeo je veliku porodičnu tragediju. U vreme kada je trajala selekcija za rijaliti šou i kada je zbog toga morao nekoliko puta nedeljno da putuje u Beograd, otac mu se teško razboleo.
Prema priči njegovog brata Rajka, njegov brat je bio u velikoj dilemi i hteo je da odustane.
- Naš pokojni otac Dragan u to vreme bio je teško bolestan i Nikola je bio na ivici da digne ruke od svega. Hteo je što više vremena da provede sa njim. Ali, poslednja očeva želja, pre nego što je pre dva meseca preminuo, bila je da on uđe u „Operaciju trijumf“ i da nikada ne odustane, jer je znao koliko mu to znači. Uspeo je u tome! Ispunio je njegovu želju i na neki način mu se odužio. Znam da je naš otac sada srećan zbog toga - kaže Rajko.
Mladi Kragujevčanin je, kažu u njegovoj porodici, bio „ono dobro dete“ sa kojim roditelji nikada nisu imali problema, dok je Rajko bio zadužen „za nestašluke“. Rasli su u dvorištu u kome je bilo ukupno šestoro dece i pripadaju istoj generaciji talentovanih, koja se prijavljivala na takmičenja.
- Nadam se da će sada konačno dobiti priliku da pokaže sve svoje kvalitete i uspe u muzičkom biznisu. Samo on zna koliko će mu biti teško da peva s obzirom na sve što ga je snašlo - zaključuje Rajko.
Nazad na vrh Ići dole
Seka
pocetnik
pocetnik
Seka


Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 48
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 16.10.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptySre Okt 22, 2008 9:48 pm

Predobro stvorenje
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptyČet Okt 23, 2008 12:42 pm

e to me zabolje neverica

nije ovo socijalna ustanova,no takmichenje,ne bih volio u zivotu niko da me sazaljeva. pusac
Nazad na vrh Ići dole
Jagodica Bobica
pocetnik
pocetnik
Jagodica Bobica


Ženski
Broj poruka : 33
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 21.10.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptySub Okt 25, 2008 12:43 pm

Ja ga ne sazaljevam vec postujem sto je decko vaspitan i voli i postuje svoje roditelje sto je danas retkost. Svaka cast Nikoli
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptyPon Okt 27, 2008 3:09 pm

gonzo ::
e to me zabolje neverica

nije ovo socijalna ustanova,no takmichenje,ne bih volio u zivotu niko da me sazaljeva. pusac


good
Nazad na vrh Ići dole
Raspolozena
Amater
Amater
Raspolozena


Ženski
Broj poruka : 130
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.10.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptyČet Okt 30, 2008 3:48 pm

gonzo ::
e to me zabolje neverica

nije ovo socijalna ustanova,no takmichenje,ne bih volio u zivotu niko da me sazaljeva. pusac

Vadi se na pokojnog oca fuj fuj fuj
Nazad na vrh Ići dole
Medena
pocetnik
pocetnik
Medena


Ženski
Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.10.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptyPet Okt 31, 2008 3:08 pm

Decko je pritajeni psihopata. Klasicni manipulator.
Nazad na vrh Ići dole
Bombonica
Amater
Amater
Bombonica


Ženski
Broj poruka : 51
Godina : 45
Lokacija : Vojvodina
Datum upisa : 10.10.2008

Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju EmptySub Dec 06, 2008 1:28 am

Izgovor... surovo ali iskreno. Otac toliko bolestan i umire a ti mladicu pevas neverica
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ispunio ocevu poslednju zelju Empty
PočaljiNaslov: Re: Ispunio ocevu poslednju zelju   Ispunio ocevu poslednju zelju Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ispunio ocevu poslednju zelju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Nikola Paunović (23) Kragujevac-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions