Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moj sin

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Jagodica Bobica
pocetnik
pocetnik
Jagodica Bobica


Ženski
Broj poruka : 33
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 21.10.2008

Moj sin Empty
PočaljiNaslov: Moj sin   Moj sin EmptyUto Okt 21, 2008 6:02 pm

Majka Danijela Pavlovića, polubrata Marije Šerifović, pojasnila njegovu famoznu izjavu da voli “matorke”!

MAJKA najkontroverznijeg takmičara “Operacija Trijumf” Danijela Pavlovića, polubrata Marije Šerifović, Lidija, u ispovesti za GAZETU kaže da je veoma srećna što je njen sin u dobrim odnosima sa ocem Rajkom, iako je njihova porodična situacija prva španska serija!
Upravo zbog toga Lidija nije želela da priča o Danijelovoj slavnijoj polusestri ni o njihovom odnosu, već isključivo o velikoj šansi koju je njen sin dobio učešćem u poznatom muzičkom takmičenju!
- Bilo je veoma teških trenutka u Danijelovom i mom životu. Sada je za mene kao majku najvažnije da Danijel ima dobar odnos sa ocem, da se čuju i viđaju, jer je svakom detetu potreban otac - kaže Lidija, i dodaje da je oduvek znala da će se Danijel baviti muzikom.
- Taj je voleo muziku i pesmu još dok nije mogao ni da govori, ma oduvek! Isto tako je sa slikanjem, njegov talenat je neverovatan. Nije važno da li će Danijel pobediti, o tome uopšte ne razmišljam. Meni je najvažnije da je on zdrav i srećan, da završi studije i bude svoj čovek. Karijera je nešto što bude i prođe.

Lidija je objasnila famoznu Danijelovu izjavu koju je dao pre ulaska u kuću - da su babe njegova slabost!

- Pitali su me zašto je Danijel izjavio da voli babe i da li je to možda njegovo seksualno opredeljenje! Kakva glupost! Danijel je odrastao uz moju majku koju prosto obožava, a pored nje izgradio je veliku ljubav i poštovanje prema starima. Ljudi ponekad zaista ne znaju gde su granice pristojnosti.
Inače, Lidija radi u jednom od najstarijih frizerskih salona u gradu na Lepenici, i od tog skromnog posla sama je podizala Danijela. Sa ponosom ističe da je njen sin student završne godine muzičke akademije i da je trenutno angažovan u Muzičkoj školi u Kragujevcu kao predavač.
- To je ono što me čini srećnom, a ne činjenica da će možda biti slavan. Poznajem svet muzičara i znam koliko to može da nanese zla jednom mladom čoveku, zbog toga nisam bila oduševljena njegovom idejom da učestvuje u tom šou-programu. Ali, on je odrastao, pametan je momak, a moja obaveza kao majke jeste da ga podržim u onome što želi da ostvari. I naravno da sam ponosna. Ali ne zato što će on možda postati TV zvezda ili steći svetsku slavu. Ponosna sam što sam od njega napravila dobrog čoveka - zaključila je Lidija Pavlović
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

Moj sin Empty
PočaljiNaslov: Re: Moj sin   Moj sin EmptyUto Nov 11, 2008 1:15 pm

Те ноћи када је деда Славко умро, Данијел га је сањао, чим је чуо мајчин глас, знао је да га зове да му каже да деда Славка више нема

Славкова смрт га је потресла. Био је блед, уплакан, скрхан болом

Данијелови бака и дека се нису одвајали од телевизора од како је Данијел отишао на Академију. Стално су бринули да им унук није јео и да ће цео дан бити гладан

После сахране деда Славка, за којег је био јако везан, Данијел Павловић вратио су у Академију „Операције тријумф". Крагујевчани, Данијелове комшије верују да овај губитак неће пореметити њиховог миљеника и да ће Данијел наћи снаге да заблиста на Гала вечери која се вечерас одржава на Академији.
У родни Крагујевац стигао је у петак увече у пратњи телохранитеља из Емоушна, који се од Павловића нису одвајали ни на сахрани.
- Успела сам на кратко да видим Данијела, али нисмо ни реч разменили. Славкова смрт га је потресла. Био је блед, уплакан, скрхан болом. Од људи из Емуошна који су били око њега нисам могла детету ни да приђем, а камоли да са њим поразговарам - прича Јелена Барлов, прва Данијелова комшиница у Крагујевцу.
Како је испричала у разговору за „Правду" сви у улици су знали да је Данијел страшно везан за мајчине родитеље.
- Када је Славко преминуо, Лидија, Данијелова мајка није знала како да му то каже. Позвала је Емоушн, молила је људе из „Операције тријумф" да они њеном сину саопште лоше вести. Ипак, после разговора са њима схватила је да је најбоље да му она јави за трагедију - прича Јелена.
Каже да је разговор мајке и сина јако кратко трајао, те да је Данијел предосети дедину смрт.
- Лидија није имала снаге да му директно каже шта се десило. Почела је да прича, али ју је Данијел пресекао питањем да ли је деда умро. Била је затечена, питала га је како је сазнао, ко му је јавио. Међутим, Данијел јој је испричао да је те ноћи сањао деда Славка. Није могао да се сети тачно шта се са дедом десило, али је знао да се више никада неће видети - прича Данијелова комшиница.
Јелена Барлов каже да је Данијел сваки слободан тренутак проводио са баком и деком.
Лидијина мајка и отац се нису одвајали од телевизора од како је Данијел отишао на Академију. Бака и сада поред све туге седи и чека пренос из Академије.
- Страшно је погађају приче о Данијелу, и оно што му се дешава на Академији. - Страшно је погађају приче о Данијелу, и оно што му се дешава на Академији. Када на телевизији не пусте снимак како такмичари ручају, бака и дека су дизали праву узбуну, плашили су се да им дете није јело по цео дан - прича Данијелова комшиница.
Nazad na vrh Ići dole
 
Moj sin
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Danijel Pavlović (23) Kragujevac-
Skoči na:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions