Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Besna Sonja htela da prebije Danijela

Ići dole 
AutorPoruka
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

Besna Sonja htela da prebije Danijela Empty
PočaljiNaslov: Besna Sonja htela da prebije Danijela   Besna Sonja htela da prebije Danijela EmptySub Dec 20, 2008 4:14 pm

Na akademiji „Operacije trijumf” umalo nije izbila tuča između Sonje Bakić i Danijela Pavlovića. Sonja i Danijel posvađali su se na času pevanja zbog muzike i iako je sve to u početku delovalo bezazleno, Sonja je u jednom trenutku fizički nasrnula na Danijela, koji ju je bezuspešno gurao od sebe. Sve je počelo kada su studentkinje i Danijel kod profesora Pajevića zajedno određivali tonalitet pesme „Čuvam te”. Danijel se nije složio sa Nininim i Sonjinim mišljenjem, Sonja je htela da ga ubedi da greši, ali on joj je doviknuo:
- Ćuti ti! Ti ne znaš gde si šuplja! Ne blamiraj se! - vikao je Danijel, a Sonja je skočila sa stolice ko oparena.
- Dođi ‘vamo, priđi ‘vamo!!! - uzvikivala je Sonja dok je besno prilazila Danijelu koji je u sekundi ustao sa đačke stolice.
- Imaćeš problema, Sonja, nemoj to da radiš - pokušavao je da je smiri Danijel, ali Sonja ga je već uhvatila za ruke, počela da ga gura i u jednom trenutku mu je grubo skinula kačket sa glave.
- Još jednom mi se obrati samo! - pretila je Sonja, držeći ga čvrsto, dok ju je Danijel gurao od sebe.
- Skloni se, skloni se, kretenušo jedna retardirana, skloni se od mene - uzvikivao je bespomoćno Danijel, dok su Nina i profesor Pajević pritrčali kako bi ih razdvojili.
Sonja je kiptela od besa i u svakom trenutku se činilo da će da prebije Danijela.
- Čekam da se smiriš jer mi ništa ne možeš - vikala je Sonja koju su zadržavali Nina i profesor.
- Pa… ko je koga prvi napao? Ti si mene napala! - branio se Danijel.
Posle nekoliko minuta kada su se stišale strasti, Sonja je besno uzviknula:
- Imam nedelju dana da ga prebijem, a nisam jedina koja to želi!
Zbog ove žučne svađe, Sonja i Danijel su kasnije tog dana kažnjeni. Svi studenti osim njih, te večeri su otišli na žurku magazina „Svet”, a Danijel i Sonja, koji su se na kraju i pomirili, ostali su u kući sami i vreme su prekratili igrajući zanimljive geografije.
Nazad na vrh Ići dole
 
Besna Sonja htela da prebije Danijela
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vukasin ili Sonja ko ide dalje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Sonja Bakić (24) Sombor-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions