Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 JASMINA POBESNELA

Ići dole 
+3
Bond 007
Medena
CECA
7 posters
AutorPoruka
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyPet Okt 31, 2008 11:37 am

Jasmina Midžić, koja je ove nedelje zajedno sa Danijelom Pavlovićem nominovana za izbacivanje u „Operaciji trijumf”, veoma je teško podnela svoj novi status. Osim što se tokom gala večeri u bekstejdžu opila, te potom po povratku u kuću povraćala, dan nakon nominacija je ljutito ispričala da profesori nisu u pravu, da su drugi krivi za njenu nominaciju, te da je ona bila najbolja.

Za nominaciju, osim lošeg monitoringa (nije imala jasan zvuk u slušalicama), krivi i Danijela, a iskoristila je priliku da kod pojedinih ukućana ogovara Ninu i svog ovonedeljnog suparnika.

- Nije fer što sam nominovana, to nema smisla. To je nameštaljka, mene je trebalo da spasu profesori a ne Ninu - vikala je po ceo dan Jasmina, pokušavajući pojedince da ubedi da su profesori pogrešili, kao i i studenti koji su spasli Nikolu Paunovića.
- Što sam ja nominovana a ne Nikola ili Nina - žalila se novoj ukućanki Mirjani.
A kada je Saša Dragić došao na razgovor sa studentima, Jasmina je osula paljbu:
- Ja sam bila najbolja, drugi su krivi za moju nominaciju! Meni su se iščupale slušalice, ništa nisam čula, samo buku. Vi favorizujete Ninu, to nije fer prema meni. I zašto se Danijelu tolerisalo kašnjenje kod profesora i izostanak sa časa - besnela je Jasmina u u razgovoru sa direktorom Akademije, kao i da su joj Nina i Danijel krivi zato što je nominovana.
- Danijel i Nina su tri puta bili bolji od tebe. Danijel je savršeno otpevao i bio je najbolji, ali smo ga kaznili zbog kašnjenja i nepoštovanja tako što ga nismo spasli - objasnio joj je Dragić.
Jasmina ipak nije odustajala od priče te je sve vreme kod onih ukućana koji su hteli da je saslušaju ponavljala jedno te isto. Ipak, ni oni nisu bili blagonakloni.
- I Đorđu je kada je bio nominovan ispao monitoring, pa se nikome nije žalio. Nije trebalo odmah da se žališ - objašnjavala joj je nova ukućanka Mirjana.
Reč utehe za nju je imao Aleksandar, koji ju je ubeđivao da ona neće ispasti, te da su se studenti dogovorili da spasu Nikolu jer nije među favoritima.
Kada je u pitanju drugi nominovani, Danijel, tokom emisije „Operacija trijumf: Mozak” Tonči Huljić je otkrio da je on favorit žirija.
- Iako je naš favorit, nismo ga mogli spasti nominacija - ispričao je Tonči navodeći da će Nikolu Paunovića, koji se posvađao sa Marinom Tucaković, nominovati sve dok ga ne izbace iz serijala jer misle da nema kvaliteta za zvezdu.
Nazad na vrh Ići dole
Medena
pocetnik
pocetnik
Medena


Ženski
Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.10.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyPet Okt 31, 2008 2:59 pm

Ludaca zivcana i bezobrazna
Nazad na vrh Ići dole
Bond 007
pocetnik
pocetnik
Bond 007


Muški
Broj poruka : 14
Datum upisa : 31.10.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptySub Nov 01, 2008 4:08 am

Jasmina, sretan put i ne vracaj se.
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyPon Nov 03, 2008 1:58 pm

povracanje joj je bilo dole pusac
Nazad na vrh Ići dole
Sani Armani
Velika Zvezda
Velika Zvezda
Sani Armani


Ženski
Broj poruka : 629
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 09.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyPon Nov 03, 2008 4:05 pm

KO GUBI IMA PRAVO DA SE LJUTI
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyČet Nov 06, 2008 3:34 am

Dzasmin idi leci se cim stignes u bosnu retard
Nazad na vrh Ići dole
Sani Armani
Velika Zvezda
Velika Zvezda
Sani Armani


Ženski
Broj poruka : 629
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 09.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyPet Nov 07, 2008 4:29 am

JA VECU BUDALU U ZIVOTU NISAM VIDELA
Nazad na vrh Ići dole
JasminaM
pocetnik
pocetnik



Ženski
Broj poruka : 10
Lokacija : Bihac
Datum upisa : 12.11.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptySre Nov 12, 2008 12:06 pm

A sta ste vi ? Isti ste ko Danijel .
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptySre Nov 12, 2008 3:49 pm

JasminaM ::
A sta ste vi ? Isti ste ko Danijel .


Nismo Jasmina,samo smo gledali sta radis,i kako se ponasas,a nijesi ti jedina takva,svi ste mi u kuci jadni i odvratni,uglavnom pusac
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptySre Nov 12, 2008 4:28 pm

gonzo ::
JasminaM ::
A sta ste vi ? Isti ste ko Danijel .


Nismo Jasmina,samo smo gledali sta radis,i kako se ponasas,a nijesi ti jedina takva,svi ste mi u kuci jadni i odvratni,uglavnom pusac

Nezna se ko je gori
Nazad na vrh Ići dole
Raspolozena
Amater
Amater
Raspolozena


Ženski
Broj poruka : 130
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.10.2008

JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA EmptyČet Dec 04, 2008 10:50 pm

Ko je Jasmina ne secam se muzika
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JASMINA POBESNELA Empty
PočaljiNaslov: Re: JASMINA POBESNELA   JASMINA POBESNELA Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
JASMINA POBESNELA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» JASMINA...UH...JASMINA...
» ISPADA DANIJEL P.ILI JASMINA M.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Operacija trijumf :: Generalna diskusija-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions