Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 MILICIN bivsi DECKO

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

MILICIN bivsi DECKO Empty
PočaljiNaslov: MILICIN bivsi DECKO   MILICIN bivsi DECKO EmptySub Okt 11, 2008 3:16 pm

MILIČIN BIVŠI DEČKO ZATEČEN, ALI DONEO POKLON tuzan sam tuzan sam

U emisiji “OT - Mozak” gosti su bili i doskorašnji dečko Milice Majstorović iz Kragujevca Nemanja, i njene najbolje drugarice.

Ipak, njenom dosadašnjem dečku Nemanji Todoroviću se to, naravno, nimalo nije dopalo.

“Poslednjih nedelju dana pred početak šoua, Milica je bila strašno nervozna, a to se prenelo i na mene. Dok je bila u karantinu, čuli smo se telefonom i odlučili da se raziđemo. Ja, naravno, ne mogu za ndelju dana da promenim osećanja, a ne znam kako je to njoj uspelo”, rekao je Nemanja, koji ipak nije zaboravio da je Milici uskoro rođendan, pa je doneo poklončić, koji je predao voditeljki emisije u nadi da će joj ga ona dostaviti.

Inače, simpatija Milice je gitarista benda koji prati studente na sceni. Njih dvoje su se upoznali tokom stalnih proba i očigledno je da tu ima nešto više od simpatija. Milica je priznala da se zaljubila u nekog “ko stalno dolazi u kuću”.
Nazad na vrh Ići dole
VIKTORIJA BEKAM
Amater
Amater
VIKTORIJA BEKAM


Ženski
Broj poruka : 106
Lokacija : EVROPA
Datum upisa : 12.09.2008

MILICIN bivsi DECKO Empty
PočaljiNaslov: Re: MILICIN bivsi DECKO   MILICIN bivsi DECKO EmptySub Okt 11, 2008 8:32 pm

Tesko da ce ikada naci nekog ovako normalnog kao sto je ovaj decko.Skidam mu kapu. Ne smem ni da zamislim kako bi se vecina ponasala na njegovom mestu. Zato verovatno Milica i jeste bas sa njim,,, curkica mala
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

MILICIN bivsi DECKO Empty
PočaljiNaslov: Re: MILICIN bivsi DECKO   MILICIN bivsi DECKO EmptyPon Okt 13, 2008 1:31 pm

ne znam šta je onom dečku uopšte trebalo da dolazi u emisiju i izlaže se neprijatnostima
Nazad na vrh Ići dole
gonzo
Velika Zvezda
Velika Zvezda
gonzo


Muški
Broj poruka : 875
Lokacija : Brisel
Datum upisa : 16.09.2008

MILICIN bivsi DECKO Empty
PočaljiNaslov: Re: MILICIN bivsi DECKO   MILICIN bivsi DECKO EmptyPon Okt 13, 2008 1:40 pm

a to ti je neki jado,koji one rabote nije gledo bez njene pusac
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

MILICIN bivsi DECKO Empty
PočaljiNaslov: Re: MILICIN bivsi DECKO   MILICIN bivsi DECKO EmptyPon Okt 13, 2008 1:43 pm

Stvarno je mucenik-kukavac
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MILICIN bivsi DECKO Empty
PočaljiNaslov: Re: MILICIN bivsi DECKO   MILICIN bivsi DECKO Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MILICIN bivsi DECKO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Milica Majstorović (19) Kragujevac-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions