Operacija Trijumf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Operacija Trijumf

novi forum mozete poseitit na adresi http://velikibratallstar.serbianforum.info/
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Izbacena

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Maki
Super Moderator
Super Moderator
Maki


Ženski
Broj poruka : 379
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.09.2008

Izbacena Empty
PočaljiNaslov: Izbacena   Izbacena EmptyUto Okt 21, 2008 7:34 pm

Na četvrtoj Gala večeri, publika je odlučila - Antonija Besednik (21) iz Hrvatske druga je studentkinja koja napušta Operaciju trijumf. Među studentima na Akademiji ostaje Đorđe Gogov (20) iz Srbije.

Antonija je bila prilično uzdrmana jer je saznala da su svi ostali studenti glasali da Đorđe ostane. Mladoj pevačici nadu nije ulio ni telefonski razgovor sa majkom, koja ju je zamolila da izađe iz OT.

"Mama je bila u pravu, jesam bila drugačija u Kući. Njeni saveti mi celog života znače, nikada nisam pogrešila kada sam je poslušala. Sada sam želela duže da ostanem, kako bih se pokazala. Ipak, frustrirao me je izbor pesama, i vežbanje. Tek poslednje večeri, dobila sam pesmu u kojoj se apsolutno pronalazim", rekla je druga studentkinja koja napušta OT.

"Tužna sam što idem, i ostavljam nove prijatelje, ali sam srećna što idem mami, tati, dečku...".
Nazad na vrh Ići dole
CECA
Velika Zvezda
Velika Zvezda
CECA


Ženski
Broj poruka : 616
Lokacija : TU SAM NEDJE
Datum upisa : 11.09.2008

Izbacena Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacena   Izbacena EmptyUto Okt 21, 2008 8:44 pm

Bog stara i nevracaj se vise nikada cao cao
Nazad na vrh Ići dole
Maki
Super Moderator
Super Moderator
Maki


Ženski
Broj poruka : 379
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.09.2008

Izbacena Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacena   Izbacena EmptySre Okt 22, 2008 3:30 pm

O svom odlasku sa Akademije priča setno, "propustiće časove", nedostajaće joj prijatelji sa kojima je zajedno "švercovala alkohol u Kuću", pa čak i Danijel sa kojim se stalno svađala.

"Bože moj, uvek ima 'neko' ", rekla je kroz smeh, a potom dodala da njihove svađe i "nisu bile strašna stvar". "Nije nam se desilo da posle prepirki zaćutimo ili da se durimo! Sada je i on divan...doručkovali smo upravo zajedno, ješćemo tortu pred moj odlazak...ma svi su predivni!".

Ono što je ostavilo najjači utisak na publiku, bio je Antonijin (22) prošlonedeljni poziv kući.
Na naše pitanje da li bi ponovo u svoj "frci" i tremi pred Galu na kojoj će, u tom trenutku možda, ispasti, zvala porodicu i od mame čula sve osim reči podrške, Antonija je odmahnula rukama i sa osmehom rekla: "Ma, opet bih je zvala!"
"Da je bilo iznenada, bilo je! Ipak, ako moja mama vidi da je meni teško, naravno da će učiniti sve da se tako više ne osećam. Znam da su neke stvari koje je rekla pogrešno protumačene, ali upravo zbog toga želim svima da kažem da tu nije bilo ničeg zlonamernog", rekla je mlada pevačica za MONDO.
Favoriti su joj Vukašin, Sajko, Nikola, "najdivnije stvorenje na svetu" Ana Bebić, a od nominovanih Andree i Nikole Sarića, prednost daje Nikoli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izbacena Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacena   Izbacena Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izbacena
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija Trijumf :: Izbaceni Studenti :: Antonija Besednić (21) Zagreb-
Skoči na:  
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions